#DO11 – WSTĘPNIAK BEZ NIEDOPOWIEDZEŃ

On 2 października 2013 by Kamil Popiela

zdjęcie w tle

Nieregularnik Drugi Obieg wraca do Was po kilkumiesięcznej wakacyjnej przerwie. Trzymając się nomenklatury serialowej, z pozytywną energią, witamy wspólnie nowy sezon studiów. Najmocniej pragniemy powitać najnowsze nabytki Uniwersytetu Jagiellońskiego – studentów pierwszego roku!

Do nowych czytelników: Drugi Obieg to pismo Koła Nauk Politycznych UJ. Od ponad roku oprócz studentów politologii i stosunków międzynarodowych współpracujemy także z przedstawicielami takich kierunków jak: polonistyka, teatrologia, filmoznawstwo czy dziennikarstwo.

Drodzy czytelnicy!

Jedenaste wydanie naszego pisma jest pokłosiem kulturalnych wakacji. Tematyka ta dominowała przez całe, wyjątkowo w tym roku, gorące jak na polskie warunki lato. I tak kultura dominuje w kolejnej już papierowej odsłonie. Kultura polityczna, nie zawsze zgodna z tą życiową, również ma swoje stałe miejsce na łamach DO.

Jak zwykle zapraszam Was do czynnego udziału w dyskusji z autorami artykułów – tych z aktualnego wydania, a także tych, które od października będą pojawiały się na stronie internetowej DO. Częściej niż w ostatnich miesiącach.

Ostatnie zdania mej odezwy do Was kieruję do wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować sił i doszlifować swój warsztat dziennikarski. Drzwi naszej redakcji stoją przed Wami otworem, mimo że nie mamy stałej siedziby. Więcej szczegółów, dotyczących współpracy oraz ważne adresy mailowe znajdziecie na przedostatniej stronie. Jednak przed zerknięciem tam zapraszam bardzo serdecznie do lektury.

                                                                                                          KAMIL POPIELA

dfg  

Comments are closed.