#DO12 – WSTĘPNIAK BEZ NIEDOPOWIEDZEŃ

On 20 grudnia 2013 by Kamil Popiela

zdjęcie w tle facebook grudzień (2)

Krótkie dni i noce długie nastały. Zimowa pora to idealny okres by wieczorem (a wieczór zaczyna się teraz o 15:00) włączyć lampkę, wygodnie zasiąść w fotelu i czytać Drugi Obieg. Z pewnością taki relaks spowoduje zużycie niewielkiej ilości energii, jednak w zgodzie z naturą i uczestnikami warszawskiego szczytu klimatycznego apelujemy o oszczędzanie światła.

Coraz więcej świątecznych drzewek w Krakowie zwiastuje czas długiego wypoczynku w rodzinnym gronie w różnych zakątkach Polski. Co prawda markety przypomniały o nadejściu świąt nieco wcześniej, bo pod koniec września, ale to nieistotny szczegół. Redakcyjnie życzymy Wam wewnętrznej ciszy w wigilię i zewnętrznego hałasu w sylwestra, a jako prezent przekazujemy Wam ekskluzywny, jak zwykle, egzemplarz czasopisma KNP. Wesołych!

Drodzy Czytelnicy!

W dwunastym numerze koleżanki i koledzy z redakcji pokusili się o polityczne podsumowanie mijającego roku. Chuchamy i dmuchamy by nic istotnego przez te kilkanaście ostatnich dni 2013 roku się już nie wydarzyło. Wrażeń było aż nadto! W razie czego odsyłam Was na stronę www.drugiobieg.org.pl , na której na pewno opiszemy wszelkie niespodziewane wydarzenia.

Na jubileuszowy 650. rok Uniwersytetu Jagiellońskiego przypadł znaczący rozrost naszej redakcji. Osiem działów tworzy ponad czterdzieści osób, które komentują i informują Was o tym wszystkim, co ważne. Dziękuję Wam za śledzenie DO w sieci, od niedawna również w serwisie Youtube, dziękuję także ludziom, których szukaliśmy przez ostatnie miesiące. Znaleźliśmy Was!

  A teraz zapraszam do czytania!

                                                                                                                 KAMIL POPIELA

dgdgf

Comments are closed.